מקצוע מבוקש גם מהבית

cobol

בואו ללמוד את השפה שבה תמיד יש ביקוש לתוכניתנים חדשים בארץ ובעולם. קורס מקיף, מקצועי ומעשי בנושא פיתוח Cobol בסביבת Mainframe

קורס ONLINE במחיר מיוחד, לאור הביקוש הרב לתוכניתנים דווקא בתקופה זו!

הנרשמים למחזור הקרוב ייהנו מסדנת בידול ומיצוב בעולם ההייטק

לפרטים והרשמה מלאו את הטופס

* הקורס מיועד לבעלי רקע קודם בתכנות. חסרי רקע יידרשו לעבור מכינה.

דווקא עכשיו? אבל קורונה!

כן! כי חברות פיננסיים ובנקים מחפשים אנשי תוכנה ומבקשי עבודה.

תוכנית לימודים מקיפה ומעשית

100 שעות לימוד אקדמאיות סה"כ . מוגבל לעשרה משתתפים בלבד!

מסלול לימודים נוח בשעות הערב

מתחילים ב 16/11/2020, בימי שני וחמישי בשעות בין השעות 17:00-20:30. הקורס יתקיים באמצעות התוכנה zoom.

סיוע לבוגרים בהשמה בארץ ובחו"ל

אנו פועלים מול גופים גדולים המעסיקים מתכנתי קובול בימים אלו - תוך עמידה באילוצי הקורונה

למה לבחור בנו

הובלה והצוות המקצועי

הקורס בניהול פדגוגי והנחיה של רות גרשוני וכרמי שטרנברג, מתכנתים ומרצים בעלי וותק של 30 שנה בהדרכת קובול בסביבות שונות. הכשירו דורות של תוכניתנים בתחום.

ניסיון והיכרות עם חברות פיננסיות, בנקים וחברות אשראי

לחברת טופ-אדיו ניסיון רב שנים בהכשרת מאות תכניתני COBOL במסלולי הסבה ובוגרינו השתלבו במוסדות הפיננסיים המובילים בישראל, בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי ועוד.

מעטפת מקצועית מלאה

הדרכה אישית, ליווי מקצועי וחיבור עם גורמי השמה בסיום הקורס.

אין לכם רקע בתכנות?

הצטרפו למכינה ייעודית ומזורזת המשלבת תרגול עצמי. המכינה תתקיים במתכונת של 5 מפגשי הנחיה בלייב בימי ב', ג', ד' בין השעות 15:00-19:00 + 5 מפגשי תרגול מונחה של שעתיים בלייב במקביל.

למה דווקא קובול?

בשנים האחרונות זוהה בשוק העבודה צורך הולך וגובר בתוכניתני COBOL בעלי הכשרה רחבה. תכניתנים אלה ישתלבו בעבודה עם גופים פיננסיים אשר עובדים בעיקר במערכות הפעלה של IBM – MF או AS400.חברת טופ-אדיו פיתחה מסלולים ייחודיים על-מנת להכשיר תכניתנים חדשים לעבודה במערכות אלה, אשר נערכים בסביבות הרלוונטיות (MF או AS400). מסלולים אלה מיועדים לבעלי רקע תכנותי (הנדסאי תוכנה או בעלי תואר במדעי המחשב), וכן מסלול מיוחד לחסרי רקע תכנותי הכולל מכינה מקיפה בה ילמדו לוגיקה תכנותית ויסודות תכנות שיאפשרו את השתלבותם במסלול הכללי בהמשך.
הקורס מעניק לבוגריו ידע נרחב בשפת COBOL, הכולל הגדרות, פקודות בסיסיות ומתקדמות, יכולות ניהול ושליטה בזיכרון, ביצועים איכותיים וידע נרחב בעבודה עם קבצי נתונים מסוגים שונים. פיתוח בקובול יכול להתאים לתוכניתנים ותיקים המעוניינים לבצע הסבה למקצוע נשחק עם פרנסה וודאית, מבוקש ולא תחרותי, או להתמקצע בסביבות פיתוח בקובול שטרם הכירו. לחברת טופ-אדיו ניסיון רב שנים בהכשרת מאות תכניתני COBOL במסלולי הסבה ובוגרינו השתלבו במוסדות הפיננסיים המובילים בישראל, בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי ועוד.
cobol

הבטיחו מקומכם בקורס הקרוב

הקורס יפתח בחודש נובמבר, מספר המקומות מוגבל!

מספר המקומות בקורס מוגבל

ממליצים עלינו